Dzień Kobiet

8 go marca obchodzimy dzień Kobiet – o czym chyba nikomu nie muszę przypominać. Jak ważny jest to dzień, powinien pamiętać każdy z nas…

Dlaczego ten dzień ma tak duże znaczenie?

Zazwyczaj w okolicach tego dnia nasze myśli krążą wokół tego co powinniśmy kupić każdej kobiecie (lub tym nam najbliższym) w prezencie – żaden problem! Jako jedna z nich, chętnie pomogę każdemu Dżentelmenowi w wyborze odpowiedniego przedmiotu 🙂

Nasze matki, siostry, córki, przyjaciółki … kobiety – zasługują na ogromne uznanie. Na każdym etapie życia kobiety zmagają się z różnymi przeciwnościami, które często są zależne tylko i wyłącznie od naszej płci. Zaczynając od tego, że kobiety mają być fundamentem całego domostwa – sprzątać, gotować, opiekować się wszystkim i wszystkimi w zdrowiu i chorobie, będąc przy tym aktywne zawodowo. Kobiety nigdy nie mają przerwy od swoich obowiązków, od ciążących na nich stereotypów, od prób dorównania wykreowanemu przez świat i ludzi „ideałowi”.
Właśnie dlatego tak ważny jest Dzień Kobiet. To coś więcej niż kwiatek w dłoni. To moment na pokazanie kobietom jak bardzo doceniamy to, że po prostu są.

A więc kwiatek w dłoń, i…?

… i prezent od BOOKOVA ! A jak!
Szeroki asortyment i moja osobista pomoc to sposób na szybkie wybranie prezentu w tak ważnym dniu. Macie jeszcze trochę czasu, więc polecam wziąć w dłoń kubek kawy lub herbaty i przejrzeć asortyment na stronie sklepu lub znalezienie inspiracji na Bookovym instagramie.

Co ważne, w dniach 24.02 – 27.02 obowiązują rabaty z okazji Dnia Kobiet, a wyglądają one następująco:
ARTYFERIA 8% rabatu dla zakupów powyżej 50zł z kodem: 06d4c5 (od 24.02 do 27.02)
PAKAMERA 8% rabatu na zakupy powyżej 50zł z kodem : DZIENKOBIET (od 25.02 do 27.02)
DECOBAZAAR DARMOWA WYSYŁKA PACZKOMATEM dla wszystkich zamówień (od 25.02 do 27.02)

Nie zwlekajcie, korzystajcie, i pamiętajcie – zawsze możecie się ze mną skontaktować w każdym z tych miejsc jak i przez Social Media czy adres email bookova.bookmarks@gmail.com celem pomocy w doradzeniu!

Buziaki, Bookova

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top