Nietypowe zakładki…

Jeżeli sądzisz, że zakładka to prostokąt włożony między papierowe strony, to nic bardziej mylnego…a przynajmniej nie u Bookovej! Kreatywność zabrania mi zamykania się w jakichkolwiek ramach, i pozwala na tworzenie zróżnicowanych, autorskich form zakładek.

Być może z czasów dzieciństwa zakładka do książki kojarzy Ci się z papierowym wycinkiem wsuwanym między strony szkolnej lektury, ale te czasy są dawno za nami. Nowe techniki i rozwiązania pozwalają cieszyć się ogromem możliwości dotyczących zakładkowego świata Moli Książkowych!

Jeżeli nie prostokąt, to co?

A widzisz kochany Molu…z biegiem lat w mojej pracowni odpowiedzi na ten temat mnożą się i mnożą obradzając unikatowymi rozwiązaniami których nie spotkasz u żadnego innego rękodzielnika. Oto kilka przykładów tego co spotkasz na stronach mojego sklepu:
– zakładki biżuteryjne
– zakładkowe komplety (duet składający się z dwóch zakładek, lub komplet zakładka +podkładka pod kubek)
– zakładki kompaktowe
– zakładki w kształcie motyli, motylich skrzydeł, lub skrzydełek wróżek
– przestrzenne zakładki (różne elementy zamknięty w kostkach żywicy)
– zakładki w kształcie czaszek
– zakładki z holograficznymi wzorami
… i wiele, wiele innych!

Warto obserwować wszelkie social media na których znajduje się Bookova by nie przepić nowych kolekcji, lub wyjątkowych promocji, o których informacje znajdują się tylko i wyłącznie na Facebooku oraz Instagramie!

Podoba Ci się konkretny wzór, ale chciałbyś go dopasować do swoich wymagań?

To świetny pomysł na personalizację wybranego wzoru, i sprawienie by stał się bardziej Twój. Moimi dłońmi stworzysz coś, w czym będziesz brać czynnie udział. To od Ciebie będzie zależał finalny wygląd zakładki…

Jaki jest czas oczekiwania na wykonanie zakładki?

Z zakładkami spersonalizowanymi jest tak, że wszystko zależy od poziomu skomplikowania projektu, potrzebnych materiałów, jak i samych godzin roboczych by zrealizować to co sobie wyobrażasz – więc nie ma jednej prostej odpowiedzi. Standardowo jest to od 4 do 10 dni roboczych, przy czym w 90% przypadków ten czas jest zdecydowanie bliżej dolnej granicy. Mimo wszystko jeżeli to ma być prezent dla kogoś, zalecam kontakt ok. dwa tygodnie wcześniej przed dniem na który przedmiot ma być gotowy (dodając 2-3 dni dla Przewoźnika na dostarczenie zamówienia).

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.” 

– Kartezjusz

2 komentarz o “Nietypowe zakładki…”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top