Komunia 2024

Komunia 2024

Często pojawia się problem – cu kupić na prezent? Każdy z nas wie, że pieniążki z komunii nigdy nie trafią do dziecka (właśnie mamo, gdzie są moje?!), a słodycze zginą w mgnieniu oka. Warto zainwestować więc w przedmiot, który przetrwa lata, a do tego będzie przydatny i użyteczny.
Motywowanie dzieci do czytania książek przynosi efekty w późniejszym czasie. Rozwinięte słownictwo, wiedza czerpana z papierowych stron, rozwijająca się wyobraźnia i kreatywność – to tylko kilka z zalet!

Do każdego wzoru zakładki przygotowanych jest kilka zakończeń, dzięki czemu samodzielnie skompletujesz prezent dla malucha by uczcić ten ważny dla niego dzień.

Czcionki w chromowanym złocie, lub srebrze, kilka możliwości zakończeń zakładki, piękne biele – to wszystko znajduje się w komunijnej kolekcji zakładek do książek. Napisy zamknięte są między dwoma warstwami żywicy, dzięki czemu nie ma możliwości ich uszkodzenia.

Do majowego okresu komunijnego mamy jeszcze trochę czasu, ale zdecydowanie warto zacząć poszukiwania nad czymś co zachwyci dziecko tego dnia, i nie zostanie rzucone w kąt.

Ściskam, Bookova

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top