Prezentownik 2023

Jak co roku gdy zbliżają się święta u każdego z nas pojawia się pytanie – co kupić Asi, Basi i Tomkowi? Siedzimy, analizujemy wszystkie gazetki z tysiąca sklepów, i pojawia się rozterka, że może jednak postawimy na gotówkę, i niech sam coś sobie kupi!
Przychodzę więc z moim pierwszym prezentownikiem, aby pokazać Ci, że możesz dać z siebie więcej. Wystarczy, że znasz chociaż jedno z zainteresowań/pasji bliskiej Ci osoby, a dalej chętnie poprowadzę Cię przez proces tworzenia wyjątkowego i niepowtarzalnego rękodzieła, które wręczysz pod choinkę.
Poniżej znajdziesz kilka pomysłów podzielonych na różne kategorie zainteresowań, biorąc pod uwagę, że lubią też zatopić się w książce…

Dla niego:

O ile dla kobiet gama prezentów jest zazwyczaj niesamowicie szeroka i możemy im podarować wszystko począwszy od kosmetyków po perfumy, o tyle dla mężczyzn ta oferta moim zdaniem jest niestety dość mocno zawężona. Bookova nie uznaje podziałów, i lubi być dostępna dla każdej grupy bez względu na płeć, wiek czy preferowaną stylistykę, dlatego przedstawiam galerię zdjęć a w niej kilka pomysłów na prezenty dla naszych panów!

Dla niej:

Dziewczęca i kobieca biżuteria która skradnie wiele serc. W środku metalowych ramek zalane żywicą są prawdziwe, suszone kwiaty, które co roku własnoręcznie zbieram i suszę by móc zatrzymać ich piękno w czasie. Zamiast kwiatów w bukiecie które zwiędną po tygodniu, polecam więc kwiaty które zostaną z bliską Ci osoba na lata. Zerknij:

Dla domatora:

Twój bliski od imprez woli siedzenie w domu? Może znajomy właśnie kupił mieszkanie i nie wiesz co mu podarować? Koleżanka uwielbia zapach kadzideł unoszący się w domu? Uwielbiasz romantyczne wieczory przy winie z Twoją drugą połówką? A może Ty sam uwielbiasz usiąść do książki w towarzystwie gorącej kawy lub herbaty? Oto kilka pomysłów na prezenty dla domatorów…

Miłośnik natury:

Każdy kto uwielbia zapach kwiatów, spacery na łonie natury i trawę pod bosymi stopami, albo jesienne grzybobrania, zdecydowanie musi mieć dla siebie jedną z tych zakładek w której zamknięty jest kawałek natury. Zerknij sam!

Dla zodiakary:

Nie oszukujmy się. Każdy z nas zna chociaż jedną szaloną zodiakarę która zbiera magiczne kamyczki i namiętnie wczytuje się w horoskopy. Może nieco mniejsza grupa z nas zna czarownice rzucające zaklęcia z użyciem szałwii i cynamonu, aleee….mam tu coś i dla takiej grupy!

Dla miłośnika oceanu:

To jedna z moich ulubionych grup. Produkty zawierające namiastkę oceanicznego życia są najchętniej wybieranymi przez klientów produktami. Zawierają zazwyczaj prawdziwe muszle, a czasem i bursztyny! Jest to też idealna kategoria produktów dla podróżników. Zerknij sam…

Dla ekologa…

Na koniec grupa produktów która powstała stosunkowo niedawno. Zawiera kolekcję produktów „On Paper”. Są to papierowe zakładki do książek. Część zalaminowana, co pozwoli cieszyć się nimi przez dłuższy czas. Białe zakładki w kształcie motyli nadają się również dla dzieci, które mogą je samodzielnie pokolorować.

Czy znalazłeś czego szukasz?

Jeżeli pomimo ogromu inspiracji i zerknięcia na stronę sklepu wciąż nie znalazłeś tego czego szukasz, odezwij się do mnie przez media społecznościowe lub maila (sklepbookova@gmail.com) a stworzę dla Ciebie produkt spersonalizowany. Pamiętaj jednak, że stworzenie go zajmuje od 3 do 5 dni roboczych, więc nie trać czasu o napisz już teraz!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top