Witajcie wakacje!

Pewnie wielu z Was wyruszyło już na lipcowe wakacje, i wielu ma je dopiero w planach – przyznam, że ja jeszcze nigdy nie byłam na prawdziwych wakacjach. i w tym roku zdecydowanie ich potrzebuję. Padnie chyba na Głuchołazy…a Wy jaki obieracie kierunek – góry czy morze, Polska, czy jednak dalsze wyjazdy?

Pakuję walizeczkę…

Kilka zmian w 2023 roku

Ten rok przyniósł kilka większych i mniejszych zmian w tym jak pracuje marka Bookova. Do wszystkich przedmiotów zawierających przejrzyste elementy zaczęłam dodawać specjalny stabilizator promieni UV chroniący na dłużej wszystkie przedmioty wykonane z żywicy co świetnie sprawdza się w tym wakacyjnym słonecznym czasie.


Sama żywica zaczęła być odpowietrzana w znacznie wydajniejszy i efektywniejszy sposób – pod ciśnieniem. Jakie to ma znaczenie? Liczba bąbli ograniczona jest do zera. Dzięki tej metodzie powierzchnia żywicy stała się zdecydowanie bardziej klarowna i czysta.
To świetne zmiany sprawiające, że zakładki z żywicy stają się jeszcze bardziej opłacalne w porównaniu do tańszych, lecz krótko żyjących zakładek papierowych.


Zakładka spakowana, co z moim bagażem?

W podróż do rodziny i znajomych, ale nie z pustymi dłońmi!

A na koniec…

…wspomniana wyżej nowa seria morskich zakładek. Jestem w nich naprawdę zakochana! Dostępnych jest tylko i aż (biorąc pod uwagę, że tworzę zazwyczaj pojedyncze egzemplarze) 6 sztuk.
Srebrne metalowe syreny które umieszczamy w książce, do swoich ogonów mają doczepiony łańcuszek, z perłami i muszlą. Całości nie kończy jak to zazwyczaj bywa – chwost. Na końcu doczepiona jest zakładka biżuteryjna z morskim motywem, zawierająca srebrne muszle po obydwóch stronach! Sami zerknijcie:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top