Zero waste, eco friendly…

Bookova w wersji ECO. Jedyne co z Tobą pozostanie na lata, to Twój produkt…

Rok 2023 przyniósł wiele zmian w Marce Bookova, ale najważniejszą z nich zdecydowanie skupienie się na tym by wszelkie opakowania/przesyłki były w 100% po stronie ekologicznej. Kartonowe pudełka, kartonowe karty na których znajdują się zakładki, zmiana sposobu oznaczeń logo z naklejek na pieczątki.
Dzięki każdej zmianie Bookova sprawia, że jedyne co z Tobą pozostanie na lata, to Twój zamówiony produkt/y.

Karton w którym przychodzi zamówienie, może zostać ponownie użyty np. podczas pakowania świątecznych prezentów. Wykorzystamy go też do przechowywania różnych drobiazgów dając mu szansę na „drugie życie”.
(Ostatecznie karton można jak najbardziej spalić)

Pokaż mi kotku co masz w środku!

Wnętrze paczki jest znacznie ważniejsze od jego zewnętrznej formy, więc nie będę trzymać w ukryciu jak obecnie będzie wyglądać środek Waszych zamówień.
Jak zawsze powita Was karteczka z podziękowaniem za zakup rękodzieła którą zobaczyć możecie dopiero po złożeniu zamówienia, a co! Nie wszystko podam Wam na tacy! Musi być tu nieco tajemnicy! 🙂

Do paczek dokładam wypełnienie z papieru który zazwyczaj uległby wyrzuceniu. Daję mu drugie życie, a on odwdzięcza się chroniąc zamówione przez Was przedmioty przed uszkodzeniem podczas transportu – to całkiem udana transakcja, prawda?
(Papier można użyć ponownie pakując dla kogoś prezent. Można go również spalić)

Dawniej bibułki znajdujące się w środku były zabezpieczane bukietem lawendy, który przytwierdzałam naklejką, ale to również ulega zmianie. Obecnie tworzę woskowe pieczęcie w których zatopione są bukiety lawendy. Pieczęć zawiera piękny wzór, dzięki któremu delikatnie odrywając ją od bibułki, może pozostać z nami jako ozdoba, uwalniająca subtelny zapach lawendy…

Jeżeli opakowanie to za mało…

Jeżeli jesteś ekologicznym świrem, Bookova wprowadziła zakładki papierowe które znajdziesz TUTAJ. Dostępne są w wielu wydaniach estetycznychm, w tym w kształcie motyli wylatujących z książki – koniecznie je sprawdź!

Koniecznie zostaw swoją opinię na temat nowych zmian i produktów z linii „On Paper” w komentarzu!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top